EKONT Endüstriyel Kontrol ve Bilişim Sistemleri

EKONT müşterilerine proje bazlı ve sürekli takvimlerde hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler müşteri ve çözüm odaklı olarak planlanmakta ve tedarik edilmektedir.

\\\"EkontEKONT birçok farklı sektörde çözümler sunabilmektedir, bunu sağlayabilmek için EKONT kendini iş ve sistem analizi ve yazılım mühendisliği konularında sürekli olarak geliştirmektedir. EKONT bugüne değin Anahtar teslim otomasyon sistemleri, iletişim, tüketici elektroniği, boya ve kimyevi madde, sigortacılık, hizmet, üretim, elektronik servisler, eğitim, kamu gibi birçok sektörde çözümler geliştirmiştir.

 \\\"Su

\\\"EkontEKONT\\\'un bugüne kadar geliştirdiği çözümler arasında çimento fabrikaları, demir çelik fabrikalari, atık su ve temiz su arıtma tesisleri, asfalt palentleri, ve makina imalatı sektöründe anahtar teslim elektrik ve otomasyon sistemleri sağlamaktadır.

Bunun dışında hastane otomasyonu, finans ve bütçeleme, iş akışları otomasyonu, doküman yönetimi, öğrenci bilgi sistemi, bayi otomasyonu, raporlama çözümleri, içerik yönetimi, b2c ve b2b elektronik ticaret, e-satınalma, elektronik ihale, sigortacılık ve asistans çözümleri ve muhtelif otomasyon sistemleri yer almaktadır.

\\\"PLC

Müşteri odaklı çözüm sunarken EKONT\\\'un sağladığı hizmetler arasında kurumsal bilgi yönetimi amaçlı iş ve sistem analizi, sistem tasarımı, yazılım ve GUI geliştirme, kurumsal uygulama entegrasyonu gibi servislerin yanısıra altyapı seçimi ve planlaması, proje yönetimi, dış kaynak kullanımı gibi danışmanlık çözümleri de yer almaktadır.

Sunulan çözümlerin tümü tek bir amaca hizmet eder; müşterilerin iş süreçlerini optimize etmesi ve süreçlerin otomasyon sayesinde hızlı ve hatasız akışı ile verimlilik kazanımıdır. EKONT bu şekilde günümüz rekabet dünyasında müşterilerinin karlılığın artmasına yardımcı olarak rekabet avantajı sağlayacak katmadeğerli servisler sunar.

EKONT Internet çözümleri, platform bağımsız web tabanlı uygulama çözümleri yaratır. Kuruluş, çalışan, tedarikçi, müşteri ve iş ortağı ilişkilerini tek noktadan yöneten hizmetler sunar. Sizin ihtiyacınız müşterilerinizi tanımak, potansiyelinizi görmek, verimli iş yapmak; EKONT\\\'un işi size uygun teknoloji çözümlerini kullanımınıza sunmaktır.EKONT CSK2014 Cep Telefonlu Sulama Sistemi... ile ekontshop


 

EKONT CSK 2014 Cep Telefonlu Sulama Sistemi... ile ekontshop

 

Tweet

]]>
\\\"Ekont
\\\"Siemens\\\"
 

\\\"moeller

\\\"schneider

\\\"wonderware\\\"
\\\"omron\\\"


\\\"SICK\\\"

\\\"Koyo

\\\"\\\"
 

]]>